Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb zombis film?

Melyik a legjobb zombis film?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

The dead(holtak)2010

Kevésbé ismert,de eddig mindenkinek,akinek ajánlottam és megnézte nagyon tetszett.Zombis filmhez képest eredeti és ötletes a története és nagyon látványos/izgalmas.

Ha nem tudod honnan beszerezni,üzenj rám!

2012. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Zombieland

BÁr vicces közbe nekem bejött.

A másik ami tetszett a La Horde

És a Walking Dead sorozat nagyonjó!

2012. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Legjobb vicces zombi film: Zombiland és Haláli hullák hajnala

Legjobb zombifilm: Holtak hajnala és Kaptár 3


Ez csak szerintem, én véleményem szerint.


De még jó zombis filmek amiket láttam:

- Kaptár összes többi része

- Rec 1,2

- Hullajó

- A horda


És az a zombis film amit semmiképpen se nézz meg: Náci zombik. A világ leggyengébb zombis filmje sztem. Na jó, végigröhögtem az egészet mert nagyon szar volt. Kár, hogy horrorfilmnek készült és nem vigjátéknak.

2012. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Holtak Hajnala az tényleg jó, bár én még 8-9 évesen láttam (húú akkor baromira féltem) nem tudom így kicsit felnőttebb fejjel mennyivel jobb, vagy mennyire jó, de ajánlom én is.

Kaptár baromi jó még, meg ha jól emlékszem volt valami Fido - hasznos a zombi a háznál c. film, bár arra se emlékszem nagyon ^^"

Haláli hullák hajnala meg valami baromi nagy, bár nekem azért tetszik jobban mert vígjáték is. (A horror-vígjátékok a legjobbak)

És a Rec-t is láttam, az se volt rossz.

Na végül is ugyan azokat tudtam írni, mint más, de így legalább több szavazatot kap :D

2012. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!