Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Csigolya kérdése:

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Horror film.


A szereplői fiatalok és önként jelentkezők.

Mindegyikük pár mondatban elmondja a kamerába,hogy miért vesz részt a "kihívásban/játékban".

Szobák vannak csapdákkal.

Be kell menniük és akkor tudják meg,hogy mi vár rájuk.

A csapdák olyan jellegűek,mint a Fűrész(Saw) filmekben.Többnyire,ha jól emlékszem két,vagy egyszemélyesek.Aki az erősebb,vagy ügyesebb,vagy nagyobb az álló képessége az győz/győzi le a másikat.


sajnos többre nem emlékszem.

A segítséget/információt előre is köszönöm szépen!



2012. okt. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a Hetedik?
2012. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. De a hetedik az a 7 főbünről szól. Jóval komolyabb film. Abban maximum a sorozat gyilkosunk adja fel magát önként,hogy beteljesíthesse a sorozatot. M. Freeman,B.Pitt,K.Spacey
2012. okt. 10. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam a megadott paraméterek alapján rákeresni,de sajna nem találtam.Viszont ez a film engem is érdekelne,szóval ha megvan akkor írjad már be a címét légyszíves,addig megpróbálom még énis keresni hátha..
2012. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Are you scared - Rettegsz már? - esetleg?!

reality horror night? - talán?!


Nem tom ennyit találtam aminek hasonlít a története...majd szóljon valaki ha megvan.

2012. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Meg néztem ezt a kettőt köszönettel,de sajna egyik sem az.

Ha esetleg megtalálnám írok rögtön.

2012. okt. 11. 08:19
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
jujj,ez engem is érdekelneee:o
2012. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pici szemem?
2012. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sajna nem az.De nagyon hasonlít hozzá.Amit keresek abban is úgy rémlik,hogy pénz a motiváció.De nem egy átlagos házban vannak,hanem inkább egy olyan "raktárban",ami leginkább a fűrész filmek helyszínéhez hasonlítható.
2012. okt. 12. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!