Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a grincs? Így jártam...

Mi az a grincs? Így jártam anyátokkal című sorozat 2 évad 11 részben hangzik el többször amikor Ted az üzenetrögzítőn Lilyt így nevezi?

Figyelt kérdés
vagy pont hogy nem így és ez egy álszó de akkor mi az eredeti?
2009. aug. 5. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

The Grinch..ez egy film címe volt ,amiben Jim Carrey volt a fő- , és címszereplő , és egy lényt játszott el , aki manószerű , és zöld..:D

..és nem utálja a karácsonyt, ezért ellopja a gyerekek karácsonyi ajándékát..:D..nagyon beteg sztori..:D

..amúgy én imádom az így jártam anyátokkal-című sorozatot..:D

2009. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

előző válaszadó

*javítás: nagyon utálja a karácsonyt

2009. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de eredetelig nem azt mondja, hogy Grincs,csak a gyerekei előtt mondja Ted, de hogy mit mond igazából Lilly-re azt nem tudom, már én is gondolkodtam rajta. Ez olyan, mint amikor szedvicsnek hívja a füvet, de azt ki lehet következtetni.
2009. aug. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%
Szerintem azért mondja, hogy grincs, mert Lily Ted szerint logyósan viselkdedett mikor elhagyta a srácot. Angolul a logyó: bitch. Grincs- bitch :)
2009. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
sztem a grincs az vmi kur-vát vagy ilyesmit jelenthet de én sem tom(azért írtam kötőjellel mert nem fogadta el csak igy)
2010. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
a grincs grincset jelent... csak ugy cenzúrázta a bitch-et. Amikor a rokonai előtt mondja hálaadáson, vagyis meghallják a gyerekek, akkor sem azt mondja a gyerek h 'mi az a grincs?' hanem azt hogy 'mi az a k-urva?' és ezért akad ki az anyja:D
2010. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ja szerintem is olyan mint a k*rva
2010. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy azóta utánanéztél... Én ezt találtam:

grinch:ünneprontó

[link]


grinch:vagina

[link]

2013. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Tévedés! Már az elején egyértelművé teszi, hogy az eredeti szó nem a Grincs csak a "csúnya" szó helyet használja.

Valójában, aki élt arra felé és nem könyvből tanulta az angolt annak egyértelmű, hogy a "cunt" szóról van szó, ami egy nagyon erőteljes káromkodás. Nincs is magyar megfelelője, ami hasonlóan durván hangzik nálunk, de a jelentése lényegében a női vagináról szól.

2015. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!