Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem hiszem el ezt a sz@ar...

Nem hiszem el ezt a sz@ar rtl-t! Most komolyan levették a Chuck című sorozatot?

Figyelt kérdés

ha levették.....:

1; mi a f_szomért kell levenni egy sorozatot, ha még csak az első 3 részt adták le, és ki ne találja ez a fos rtl, hogy kicsi volt a nézetsége, mert a többi szar szennyet amit a kutya nem néz azt bezzeg adja.......

2; Most akkor mért vették le???


Ui.: Ugyan ezt csinalta ez a g€ci csatorna a Terminátor – Sarah Connor krónikái című sorozattal, hogy leadott kb 4 részt és levette.

remélem nem moderálják a kérdésem......


2009. aug. 4. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy a többit más nem nézzi?Szerintem a többit inkább TE nem nézzed...Egyépként én nem szoktam nézni az rtl-t.Amúgy lehet a többi rész nincs leszinkronizálva..vagy nem tudom...
2009. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg az alacsony nézettség miatt vették le, de szerintem később folytatni fogják...valószínűleg ősszel.

Azt tudom javasolni, hogy töltsd le torrentről angolul és nézd felirattal. Eredetiben sokkal jobb, mint szinkronnal.

Egyébként a TV2 is ugyanezt csinálja az alacsony nézettségű sorozatokkal, szóval egyik se jobb, mint a másik...

2009. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen.....persze.....töltsem le.....

Kapásból 3 indok mért nem fogom:

1; Az én internte szolgáltatóm (Vodafone) nem engedélyezi a fájlcserélést, tehát a torrentezést és hasonlót..

2; Az én internet sebességemmel a letöltés...hát igen csak sokáig tartana (kb 10 óra lenne egy rész)...

3; Ha már kikapcsolódnék és néznék egy jó sorozatot akkor nem a hülye feliratot olvasnám, hanem a filmet/sorozatot nézném...

2009. aug. 4. 22:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval remélem visszarakják....
2009. aug. 4. 22:52
 5/7 Nihat ***** válasza:
Hát igen... Én is úgy olvastam egy origo-s honlapon, ahol az RTL új műsoros terveiről volt szó, h "nem hozta az elvárt számokat", vagyis nem nézték elegen, így levették.
2009. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a harmadik szempontod oltári nagy hülyeség, nem az a lényeg, hogy a feliratot kell olvassad, hanem az, hogy:

1. nő a nyelvérzéked, könnyebben fog menni az angol

2. nincsenek félrefordítások, kimaradt vagy értelmetlen poénok, mint a szinkronok 99%-ában

3. az eredeti hangok mindig jobbak


3-4 éve nem nézek tévében sorozatot az ilyen fasságok miatt

2009. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint már írták, egyre kevesebben nézték, emiatt lett levéve.


Chuck - 1×01: 1,003M (26,5% SHR), 18-49: 497e (30,2% SHR)

Chuck - 1×02: 790e (20,2% SHR), 18-49: 349e (20,6% SHR)

Chuck - 1×03: 568e (15,5% SHR), 18-49: 240e (15,3% SHR)


A harmadik részt már félmillióval kevesebben nézték, ez azért jelzés értékű - függetlenül attól, hogy a 18-49 a fontosabb, nem az össznéző szám, bár abban is, a 15%-os esés nagyon sok.

Az adatok a sorozatjunkie-ról vannak - azért írom mert ott szinte mindent meglehet tudni a sorozatokról.

2009. aug. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!