Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én érzem úgy hogy Bane...

Csak én érzem úgy hogy Bane halála kicsit méltatlan volt? ( A Sötét Lovag: Felemelkedés)

Figyelt kérdés

SPOILER AZ EGÉSZ KÉRDÉS!!!


Szóval, a film majdhogynem hibátlanra sikeredett, zseniálisnak találom Bane karakterét is, de az ahogy meghalt eléggé méltatlan a szerephez. Egyszerűen lepuffantották egy pillanat alatt... Valami drámaibb halált kellett volna rá osztani, mint pl.:Davy Jones a karib tenger kalózaiból, neki jónak találtam, de ezt valahogy így... nem. Ti nem?


2012. okt. 3. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
sztem ez az egész film úgy ahogy van nem sokat ér, de amúgy kérdésedre válaszolva: nem, én is úgy érzem h ennél többet érdemelt volna
2012. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az volt, sőt, az is méltatlan volt, hogy végül is nem ő volt az igazi főgonosz, ennek ellenére én is imádom a filmet, csakúgy mint a trilógia többi részét :)
2012. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, hogy rápillantottam a kérdésedre, és be spoilereztél már ezzel :(
2012. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
am nemtom, már elég régen kijött a film, sztem ez már nem minősül spoilernek
2012. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak te, pont így érzek én is. Aki még nem látta a filmet, ne olvasson tovább.


Adhattak volna neki méltóbb halált. Ráadásul nekem a Macskanő Hathaway alakításában nem volt szimpatikus (pedig a Macskanőt szeretem egyébként), és pont ő öli meg és pont így...

De azért a film király volt és Bane is. :)

2012. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jr978e válasza:
Én direkt megnéztem, hogy van-e post-credit scene(a feliratok után levő jelenet, mert nem tudtam , hogy most meghalt vagy mi van. Kihagyott jeleneteknél sem volt semmi. Szóval IGEN! Eléggé méltatlanul halt meg. Jó lenne, ha a Nightwing-be kiderülne, hogy él! [link]
2012. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Chaz Caro válasza:
viszont az alagútnál láthattuk, hogy Selina mekkora lyukat lőtt a batpoddal, szóval Bane sem élhette túl... viszont a Nightwing filmért nagyon lelkesedek, nekem az egyik kedvenc filmem a The Dark Knight trilógia :)
2012. dec. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jr978e válasza:

Jobban utánanéztem a dolgoknak és ezt találtam:

Bane did NOT die. There was a brief screen earlier in the movie. If you caught it, it will confirm what I'm saying. Remember, the movie obviously ends with new story arcs. Not to mention, I'm sure you all seen the superman trailer before the movie...Nolan involved in rebooting that franchise too.... eventual justice league movie ..bane makes appearances in superman as well.


Nolan never bumps a character so important in a film so easily...


Bane will return along with JGL and hardy in Nolans justice league...

2012. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaaaj, tudtam hogy az a szar Justice League fogja elrontani az egész batman sorozatot...
2012. dec. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!