Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet, hogy az annyira...

Hogy lehet, hogy az annyira pocsék filmek tetszenek valakiknek?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért készülnek olyan filmek, amik rémesen unalmasak, rosszak, nézhetetlenek, és vannak, akik mégis dícsérik és tetszik nekik. Ők nem láttak még jó filmet, azért tetszik nekik? Vagy én nem értem mi a jó bennük? Mondok ilyeneket: "A titkárnő" vagy "Ha a csengő megszólal".
2012. okt. 3. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
ezeket ugyan nem láttam, de pl. ott van a Blue Valentine. A kritikák szerint szenzációs és ritka pocsék. Na most aki nem érti, vagy nem elég érett hozzá, annak unalmas, másnak meg telitalálat. Nem minden film való mindenkinek, valamihez kell érdeklődés, élettapasztalat. Pl. engem a Prométheus untatott, mert nem érdekelnek a földönkívüliek, aztán állítólag egy tök jól megcsinált film mindenféle filozófiai mondanivalóval.
2012. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát A titkárnő az nagyon messze van az annyira pocsék filmtől.


Minden embernek más a lelkivilága, az élményei, és nyilván az olyan filmeket szereti, amelyek passzolnak hozzá. Valószínűleg az általad nézett filmeket is nézhetetlennek és pocséknak találja rengeteg ember. A dolognak az a titka, hogy ha hozzád valami nem passzol, akkor ne nézd.

2012. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden korosztálynak megvan a saját ízlése.

Amíg a fiatalabbak az akciódúsabb filmeket kedvelik, ha rendszeres filmfogyasztók, akkor idővel rendszerint változik, fejlődik a filmekhez való viszonyuk, egyre tartalmasabb, értékesebb filmekre vágynak, esetleg egy jó kamara darab is élvezhetővé válik számukra.

2012. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.

Sokan dícsérik a Ne szórakozz Zohánnal című filmet,én nézhetetlen szennynek tartom. De ott van például még a Kill Bill is. Én szeretem,és még rajtam kívül elég sokan,de van aki nem szereti. Vagy a Ponyvaregény.

Egyszóval minden korosztálynak megvan a maga ízlése,és persze egyénfüggő leginkább.

Csak,hogy egy példát mondjak: 15 éves vagyok,és jobban szeretem az animéket,mint a rendes,élőszereplős filmeket. De Tim Burton filmjeit is nagyon szeretem,mikor rengetegen szidják,hogy mennyire komor,morbid,stb.

2012. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!