Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi magyarok miért nem forgatun...

Mi magyarok miért nem forgatunk filmeket vagy sorozatokat a saját történelmünkből?

Figyelt kérdés

Annyi jó téma lenne, még akár "fantasy" jellegű dolgok is a honfoglalás előtt-alatt témában. Régen annyi jó filmet tudtak csinálni.

Ha fognák azt a sok pénzt, amit mindenféle sz*r showkra, meg végeláthatatlan öncélú sorozatokra költenek, abból kihozhatnának pár igen szép és látványos filmet is, ami később más országokban is sikert aratva lehetőséget adna új filmek/sorozatok készítésére. De akkor miért ezt a f*st nyomják? V


2012. szept. 28. 11:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Pl. A láthatalan embert sem filmesítették meg, legalábbis úgy tudom, pedig szerintem nagyon jó regény.
2012. szept. 28. 11:53
 2/6 A kérdező kommentje:
*láthatatlan
2012. szept. 28. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy néz ki, az embereknek ezekre a sz*rokra van szükségük. Ezt mutatják a nézettségi számadatok. Más kérdés, hogy az emberek azt nézik, amit kapnak. Az én ismeretségi körömben egyébként a többség már nemigen néz TV-t.
2012. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is igazad van,kedves kérdező :(

Sajnos az emberek többsége el van "tompítva",talán már azt sem tudják,hogy ők magyarok.Mit érdekelné mégis őket az ilyesmi?Ha meg most készítenének pár ilyen filmet,annak biztosan nem lenne sikere,mert az emberek többsége le se...tudod.

Sajnos :(

2012. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én abból indultam ki, hogy mekkora sikere van pl. mostani sorozatoknak: Spartacus, Game of thrones, Borgiák, The Tudors, Az elit alakulat.


Ehhez nekünk is van alapanyagunk, jó, talán nem kéne annyira véresre, de lényegében tényleg ennyire kegyetlen idők voltak, ahogy ma sem egy tündérmese az élet.

2012. szept. 28. 14:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Pl. volt ez a Báthory - A legenda másik arca c. film. Ugyan nem tudom, mennyi részük volt benne a magyaroknak, de szerintem ahhoz képest, hogy lényegében egy komoly téma, élvezhető film.
2012. szept. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!