Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani nekem nagyon...

Tudnátok mondani nekem nagyon jó és/vagy futurisztikus filmeket? Amennyit csak tudtok.

Figyelt kérdés
Sci-fi, akció, bármi jöhet ami szerintetek megéri a fáradságot megnézni. Köszönöm.

2012. szept. 26. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

A hold

[link]

A köd

[link]

Az út

[link]

A majmok bolygója: Lázadás

[link]

Csatahajó

[link]

A Föld inváziója - Csata: Los Angeles

[link]

A legsötétebb óra

[link]

Végítélet:

[link]

Lopott idő

[link]

MOST CSAK ENNYI jut eszembe de ezeket mind ajánlom válogass :)

2012. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ian Catman ***** válasza:
Minden idők legjobbja talán (a fentiek is jók) a "451 fok Fahrenheit" (amikor a tűzoltók feladata, hogy könyveket égessenek.) Régebben készült, mai szemmel nem "hájtek" meg CGI meg 3D meg ilyenek, de átkozottul jó.
2012. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek méééég! :)
2012. szept. 28. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Ma láttam ez se olyan rossz :)

Apollo 18 ( és elvileg igaz :3 )

[link]

2012. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még, amennyi az eszetekbe jut, amit érdemes nézni látvány vagy sztori (vagy mindkettő) végett.
2012. okt. 11. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
sorozat is szóba jöhet? mert akkor a Doctor Who-t ajánlanám
2012. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akár, mindenre vevő vagyok most. Rég néztem tévét, vagy mozifilmet, szóval van mit bepótolnom. Kis kritika is jöhet, de NEM KÖTELEZŐ. Nem vagyok telhetetlen :D
2012. okt. 11. 23:11
 8/8 Ian Catman ***** válasza:
Stanley Kubrick: Clockwork Orange (Gépnarancs, hülye fordítás, de itthon ilyen címen ment mikor nem volt betiltva, és Kubrick meghalt. Gyomor kell hozzá, nem könnyű film, anti-utópia, a fiatal Malcolm MacDowell-lel, egy olyan rendőrállamról, ahol az erőszak tombol, a fiatal srácok orosz szavakat használnak (cselovek, málcsik), és egyrészt őket is erőszakkal programozzák át, másrészt a legerőszakosabb srácokból csinálja a rendszer a saját verőlegényeiket...Kubrick talán legjobb filmje. Csak Kubrick még életében azt mondta, hogy amíg él, a kommunista országokban nem játszhatják a filmjeit. Persze játszották a 2001 Űrodüsszeiát (másik klasszikusa), de a Clockwork Orange után érthetően nem kapkodtak a kommunista rendőrállamok...Egyszerűen félelmetes. Nem is annyira fantasztikus, az ilyet inkább anti-utópiának hívjuk, egy elképzelt, borzalmas közeljövő, mint a 451 fok Fahrenheit is. Könyvben is olvastam, de itt nem igaz, hogy "a könyv a jobb", Anthony Burgess könyve jó, de ahogy ezt képre viszi Kubrick, az már félelmetes. Ne hagyd ki.
2012. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!