Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetnék statiszta?

Hogyan lehetnék statiszta?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó-e a téma... Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi rá az esély, hogy egy magyar lány statiszta lehessen egy hollywoodi filmben? Ha mondjuk kimennék amerikába( nem emiatt, hanem eleve), akkor hogy kéne jelentkezni, mennyi lenne rá az esély, hogy egy híresebb filmben statiszta legyek? tudom, hogy pontos címeket meg ilyeneket nem tudtok írni, de ugy kábé, mire számíthatnék? kéne menni valami meghallgatásra?(nem hiszem hisz megse kell szolalni), vagy csak ugy ilyenkor lehet jelentkezni, vagy mi?

megköszönném a segítséget



2012. szept. 25. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyne kéne menni meghallgatásra, általában még Magyarországon is kell, külföldön még jobban szűrnek. Ismerősöm is volt pár helyen, mesélte is (USA-ban él), normálisan beszélnie kellett kamera előtt magáról, aztán szerepet játszani a többi jelentkezővel, amit felvettek, majd visszanézték, kielemezték. Hiába hogy csak statisztának jelentkezett. De gyakorlatilag nem sokban különbözik az itthonitól, legfeljebb ott sokkal több a jelentkező, viszont statiszta is több kell egy nagy filmbe... Esély az van, hogy bekerülj. Persze ott sem lehet statiszta munkából megélni... erre ne is számíts, de kis plusz pénznek megfelel ha ott élsz.
2012. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos infókat. nem is megélhetés céljából csinálnám, még kiskorú vagyok :) hanem csupán az élmény kedvéért, hatalmas dolog lehet :))))
2012. szept. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!