Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmet keresek ahol...

Olyan filmet keresek ahol fiatal fiúk egymásba szerettek, még régebben láttam valahol. Most újra kellene, van tippetek?

Figyelt kérdés

Asszem olyan hogy egymásba szerettek(szerelem) valahogy,szerintetek mi lehet a címe? Nem kérek olyan kommentet hogy de undorító meg fúj ez meg az,csak címet lécci,köszike... Mert megszeretném nézni az öcsémmel,kiváncsi vagyok mi lesz a reakciója...


18/L


2009. aug. 2. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl a barátságon, Sommersturm. Nem tudom, mire gondolsz (ahhoz kissé több infó kéne), de ezek is ilyen témát dolgoznak fel:)
2009. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

konkrétan 9,viszont nekem olyan kellene ahol nem felnőttek szeretnek egymásba,hanem gyerekek... nem tudom már a korukat,kb. olyan max. 14-15 évesek lehettek... max... de ha van másik aminek a témája ugyanaz,akkor azt is mondjátok meg légyszi,szivesen megnézném azt is,de lehet 11-12 évesek voltak...


köszi! ja és fontos hogy magyar legyen!:D

köszike

2009. aug. 3. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy másik ország... nem láttam, ma megy majd 17:20kor a Filmmúzeumon... asszem ez is erről szól...
2009. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minek akarsz a 9 éves öcséddel ilyen filmet nézetni? a helyedben nem tenném.
2009. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!