Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto fanok! Szerintetek...

Naruto fanok! Szerintetek milyen lenne a Naruto története ha Sasuke nem hagyná el a falut?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Puff... Jó kérdés... Unalmas, talán?! Vagy, lehet shoujo több lenne benne! Ja, akkor lehet többet nyomatnának a romantikára, meg a párkapcsolatokra! De Naruto akkor is elment volna Jiraiya-val, szóval... Nem lenne ennyi kavarodás benne, szóval nem lenne az igazi.:D Szerintem gyenge lenne. Így teljes a történet. (Bár én örülnék neki, ha Sasuke többet szerepelne, mert sokakkal ellentétben én kedvelem azt a karaktert.:D)
2012. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés! Szerintem, ha nem hagyta volna el a falut akkor semmilyen, mivel erre épül az egész történet. Elősször Itachi miatt megy el, hogy megölje! -> Naruto üldözi visszaakarja hozni.

Utánna: Miután megölte megtudja az igazatés konohát próbálja elpusztítani. --> Naruto jó útra akarja tríteni, vagy feláldozni magát hogy megölje Sasukét.

Am én is bírom a kis emó csáveszt, szóval bírnám ha megtérne. (De tudom hogy utánna a narruto-ku.hun a fórumos kommentelők totál felháborodottak lennének)

14/L

2012. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha Sasuke nem ment volna el akkor Orochimaru szerintem megtámadta volna 3 évvel később Konoha-t, hogy megszerezze Sasuke-t

Naruto meg Sasuke-val csapatban nyomná le az Akatsuki-t


Amúgy egyet értek az előzőekkel, így kerek a történet, ahogy van :)

2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pdrati10 válasza:
89%
naruto elment volna az akatsukiba
2013. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor Naruto ment volna el. És Sasuke próbálta volna vissza hozni XD.
2021. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!