Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mátrix kérdések (? )

Mátrix kérdések (? )

Figyelt kérdés

1. A gépek miért akarják elpusztítani Ziont? Miért zavarja őket a pár száz főnyi emberiség?


2. Az Építész szerint már ötször lerombolták Ziont. Na most akkor az a 23 ember hogy az istenbe építi azt mindig újjá? Van egy bazi nagy üreg a földben, tele romokkal, használhatatlan gépekkel, sötétben... hogy csinál abból 23 ember várost? Meg egyáltalán, hogyhogy nem tudnak róla? Hogy nem marad meg az emlékezetben, hogy már ötször lerombolták?


2012. szept. 21. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1. azért, mert az emberek azon ügyködnek, hogy felszabadítsák a többi embert, ahogy Neot is, lekapcsolják a gépről. nekik pedig ez nem jó, mert kell az energia. egyébként egy lázadást mindig le szokás verni, mert a lázadás végső célja, hogy visszavegyék a földön az uralmat.


2. ugyanaz a válasz. tök mindegy hányan élték túl, mert akárhány embert utána le tudnak kapcsolni gépről, ahogy Neot is.


mindezt írom úgy, hogy az első részt láttam százszor, a másodikat 1-szer, a harmadikat végig se bírtam nézni, mert a második 2 rész egy nagy rakás szar. nem véletlenül, hiszen ugye nem ugyanaz volt a rendező (páros).

2012. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ömm... a net szerint mindkettőt a Wachowski-testvérek rendezték!!!
2012. szept. 22. 00:13
 3/3 anonim válasza:

Miért Zion az utolsó város? Hogy passzol ez a megvilágosodáshoz?


Szerintem nem fizikai helyet szimbolizálnak, amit talán nem is fizikailag, talán inkább mentális energiával kell újjáépíteni.

2012. okt. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!