Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címét?

Mi ennek a filmnek a címét?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom a címén...ázsiai színész a főszereplő és ha minden igaz elég komolyan bele szólt a rendezésbe. Ha minden igaz hoolywood-i alkotás. Verekvős film.

A film egy jellegzetessége megmaradt bennem: a bunyós jeleneteknél igazából ütötték-verték egymást a kamera előtt. Ha valaki vérzett a filmvásznon, az igazából is vérzett. Ha eltört egy csont az igazából is eltört.

Dokumentum filmet is csináltak róla, mert annyira új volt ez a fajta filmezési módszer.

Hát remélem azért adtam támpontokat.

Várom az ÉRTELMES válaszokat.



2012. szept. 17. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Hollywood-ot rosszul írtam.
2012. szept. 17. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Jackie Chan-re gondolsz.Hollywoodban forgat,és sok filmjében társrendező volt.Minden filmjében igazi jelenetek láthatók,nincsenek kaszkadőrjei,és igen egy dokumentum filmeb ő maga mondta,hogy a jelenetek forgatása alatt,van hogy eltörik egy ujj,egy kéz,vagy láb,vagy reccsen egy-két borda,de így hiteles.

Tőlem ennyire tellett.Remélem segítettem ha nem,akkor sok sikert a keresésbe.

2012. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem jackie egyik filmje, de azért kösz.
2012. szept. 21. 21:16
 4/4 anonim válasza:
szerintem az Ong Bakra gondolsz Tony Jaa főszerepléséevel :D
2012. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!