Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Skins részben voltak...

Melyik Skins részben voltak ezek az idézetek? Ki mondta kinek?

Figyelt kérdés

1.Az emberek néha hülyeségeket csinálnak, amikor megpróbálnak úgy viselkedni, mintha nem lennének csapdában.

2.A dolgokat, amikre vágysz, csak akarni kell. Miért nem teszel érte?

3.Emlékszik a kifestőkre kiskorából? Én utáltam. Ha le akarok rajzolni egy házat, akkor nekem ne más mondja meg, hogy milyen legyen, érti?

4.Tedd meg, amit most tudsz! És felejtsd el, amit nem tettél meg akkor!

5.Bújhatsz álarc mögé, de vigyázz... más is megteheti. Nem csak neked lehetnek titkaid.



2012. szept. 13. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

1. nem tudom

2. szintén nem tudom

3. Chris mondja az iskolában a pályaválasztási tanácsadónak, amikor kirúgják és elmegy hozzá, hogy segítsen neki.

4. Fredy nagypapája mondja Fredienek, amikor Effy-t elviszi hozzá az idősekotthonába, közvetlen mielőtt Eff felvágná az ereit

5. Cassie mondja Jalnek, amikor Jal terhes, de titkolja Chris elől

2012. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a 2.at cassie sidnek, amikor cassie a szobában várja sidet. az öngyilkossági kísérlete előtt.
2013. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!