Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miben más a Japán Kör c. film...

Miben más a Japán Kör c. film mint az amrikai? (lent. )

Figyelt kérdés

Meg még azt szeretném tudni, hogy:

Melyik a félelmetesebb?

Miről szól a Japán?

Melyik a jobb és miért?

Köszi:)



2012. szept. 6. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A Ringu eredetileg egy könyv: [link] (ezt még nem olvastam)

Abból készült először 1995-ben egy film,Japánban,az már rég feledésbe merült: [link]

De feltételezem,te nem arra vagy kiváncsi...

Amit viszonylag sokan ismernek és eredetinek hisznek,az ez: [link]


Szerintem sokkal félelmetesebb az a verzió,mint az amerikai,sokak szerint nem.Szerintem ezt a filmet érteni is kell,illetve átérezni...nem tudom elmagyarázni,meg kell nézni,és vagy megérted,amit mondok,vagy nem...De semmiképpen nem szabad 3 külön filmnek nézni,úgy érdemes,hogy sorban megnézed a Ringu 1-2-t és a 0-t(előzményfilm).

Ha a Kanzen-ban verzióra vagy kiváncsi,elmondhatom,hogy nagyon félelmetes,sajnos kevesen ismerik csak,megvenni nem igazán lehet...nekem szerencsém volt,meg tudtam rendelni,erről privátban tudok több információt adni.


Remélem,hasznos volt a válasz számodra,ha kell valami,írj privát üzenetet :)

2012. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok-még annyival kiegészíteném a válaszomat,hogy a Kanzen-ban verzió inkább a látványra épít(pl:jelentősen hosszabb és félelmetesebb a videós rész).

Különbség pedig az amcsi és az eredeti verzió között nincs,csak az amerikaiak verziója "felturbózott",legalábbis ők azt hiszik,hogy pár látványelemmel kiegészítve jobb lesz a film.Történetbeli különbség nincs,csak a második részek között.

2012. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!