Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből van ezek a...

Melyik filmből van ezek a szövegek: "a két d arra utal, hogy nagyon szereti a didit" (többi lent)?

Figyelt kérdés

(egy zenébe vannak belekeverve, az egyik szereplő magyar hangja Crespo Rodrigo).


I/0.51

- Hogy ityeg tesókám?

- Nem vagyok jól, képzelődöm.

- Vágom! Figyuzz, hát nem akarok tapló lenni, de öö... a kartonod szerint el vagy cseszve. Talán az lenne a leghelyesebb, ha öö... érted... értesz engem... he?

- Komolyan beszélek!

- Ne parázz, koma! Rengeteg ütődött f.szán elvan, mint a befőtt! A feleségem is buggyant volt, ma már pilóta.

...


I/11.11

- Öö, elnézést, szerintem ez... lehet... Én csak egy kis csapvizet keresek.

- Vizet?

- Igen.

- Ami a budiban van? Minek?

- Érti, csak hogy igyak.

...


I/14.30

- Jó napot! Egy katonai kísérlet résztvevője voltam, és nem érzem jól magam, talán a gyógyszerek miatt, amiket beadtak... hallucinálok. A fejem majd szétrobban, az ízületeim fájnak, és... ez egy kórház? Azt se tudom hol vagyok.

...


II/5.39

xy (nem érthető név, valami áddét) néven fut. A nevét a következőképpen írja (...) A két d arra utal, hogy nagyon szereti a didit.

xy belement, hogy egy egész évre kölcsönadja nekünk Ritát, és hallgat a projektről, amennyiben a helyi hatóságok hajlandók bizonyos dolgok felett szemet hunyni. Az első feladatom az volt, hogy valahogy elnyerjem a bizalmát.

...


II/11.15

- Szóval, valamiféle művész vagy?

- Igen.

- Fe.. öö festesz, vagy...?

- Ja, festek.

- Értem, remek. És miket szoktál festeni?

- Nem tudom, hát... embereket, meg minden szart.

- Hm, klassz lehet olyanból megélni, amit szeretsz csinálni.

- Hát, nem minden arany ami fénylik.



2012. szept. 2. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!