Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehetséges, hogy minden...

Hogy lehetséges, hogy minden nap kiteszik a "van jó horror" kérdést?

Figyelt kérdés
Már annyiszor kitették,hogy lassan elkezdtem töprengeni,ez hogy a fenében lehetséges?Ugyanaz a 4-5 ember teszi ki naponta ezeket,vagy lehetséges,hogy ennyi ember nem tud olvasni?Nem értem,tényleg.
2012. szept. 1. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehetséges, de rettentő fárasztó.

Pedig én van hogy kérdést akarok kiírni aztán keresek és meg is találom az előző kérdésekben a választ. Nem értem nekik ez miért nem megy.

2012. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyet értek. Meg ha valami jó horrort akarnak keresni akkor mi a fenének találtál fel a googlet, a filmkatalógust, a portot és az imdb-t...stb? Hát nyílván ilyen célból is.
2012. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így van.Még azt meg is érteném,hogy az itteni keresőt nem használják(mert szar),de szinte pár kérdés különbséggel teszik ki teljesen ugyanazt...
2012. szept. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!