Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a film (horror-...

Melyik volt ez a film (horror-vígjáték szerűség)?

Figyelt kérdés

Régen a Viasat3-on láttam, az tuti hogy nem horrorra akadva volt. Lehet, hogy csak simán vicces halálok voltak benne, tehát nem feltétlenül vígjáték. Nagyvárosban játszódott, olyan 1980-2000 körüli lehetett.Volt egy ünnepség ahol egy nagyképű szilikoncsaj szétolvad, tehát mintha nem is lennének csontjai. Akkor volt még egy nagydarab csávó is akinek asszem az arcát nem mutatták, de jó magas temetes ilyen hosszú barna kabátban.Valószínüleg ő valami gyilkosszerűség lehetett.

Volt egy jó csaj egy kis hotelszobában, elment a fürdőszobába és mire kijött onnan ott volt a nagydarab fickó az ablakában, de a csaj nagyon sokadik emeleten volt.Lehetséges még, de ebben nem vagyok biztos hogy a nagydarab embernek hosszú karmai voltak.

Remélem lesz aki tudja a film címét, mert lehet nagy hülyeségnek tűnik, de én akkor is kíváncsi vagyok rá:D



2012. aug. 30. 12:13
 1/4 anonim válasza:
végső állomás?
2012. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem >.<
2012. aug. 30. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a Kampókéz?
2012. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem:(
2012. aug. 31. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!