Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok valamilyen jó...

Ajánlanátok valamilyen jó thriller filmet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit nézzek. Ne legyen túl véres, ezért nem kérek horrort, mert nem vagyok erős idegzetű az olyan filmekhez, mint pl. a Sziklák Szeme. Valami olyasmire gondoltam, mint A szem, Gothika, Titkok kulcsa, The roommate (nem tudom a magyar címet, azt hiszem Szobatárs), Hívatlan vendég, A kör (tudom, hogy ez horror, de nem az a húú most minden tocsog a vértől féle), Megérzés, Forráskód, Nyolc tanú. Eddig kb. ezeket láttam a közelmúltban. Valami más?

2012. aug. 27. 14:34
 1/6 anonim válasza:
100%

Hannibál ébredése - hát... véres, de nem az a brutálisan nagyon(bár ki mihez viszonyítja.. én, miután láttam a Szellemhajót - nem nagyon tudok annál véresebbet mondani.szóval ahhoz képest a Hannibál ébredése anynira nem véres)

Dorian Gray - nem láttam teljesen az elejétől, és kicsi vér ebben is van.

Arséne Lupin - egyik kedvenc filmem! Ebbe nem nagyon van vér, bár nem vagyok benne biztos, hogy ez thriller. Drámának biztos, hogy dráma.


Én az ilyeneket szeretem, de mondjuk kevés ezekhez hasonlót találok.. :D

2012. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de még jöhetnek javaslatok :)
2012. aug. 27. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az árva.


Utolsó ház balra.


Elhagyott szoba.


Fekete ruhás nő.

2012. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Japán horror.Az sosem tocsog a vértől,bár szerintem milliószor félelmetesebb mégis,mint a többi.

De thrillerből ezek nagyon jók:

A 23-as szám-Jim Carrey hihetetlen alakításával

Eden Lake-Gyilkos Kilátások

2012. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mééég jöhetnek :) amúgy köszönöm ;)
2012. nov. 8. 17:55
 6/6 A kérdező kommentje:
a kérdésem lassan már egy éve került ki, de most ismét érdekelt vagyok a témában. tudnátok még ajánlani valamit?
2013. júl. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!