Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok brit filmeket-soro...

Ajánlanátok brit filmeket-sorozatokat?

Figyelt kérdés

Olyan filmet vagy sorozatot keresek, ami Nagy-Britanniában játszódik, ez a legfőbb szempont. Mint pl. a Mr. Bean című sorozat, ahhoz hasonlót keresek. Valamilyen könnyedebb műfajban, a lényeg, hogy ne horror legyen vagy valami nagyon komoly témájú. De lehet elgondolkodtató...

16/L


2012. aug. 27. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
BBC-s Sherlock. De akár a régi Jeremy Brett-es Sherlock Holmest is tudom ajánlani. A BBC-s a mostani Londonban játszódik, pörgősebb, a Jeremys, meg a 19-20. századiban és kicsit lassúbb, szinte kiköpött mása az eredeti novelláknak. :)
2012. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moviejunkie11 ***** válasza:
100%

film: Love Actually (Igazából szerelem), Négy esküvő egy temetés, Billy Elliot, Hallem Foe, Trainspotting, Alul semmi, Szerelmes Shakespeare, This is England,


sorozat: Skins, Misfits, Shame, The Inbetweeners, The IT crowd

2012. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Coupling

Nagyon jó sitcom most daráltam le, csak ajánlani tudom.

2012. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!