Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy valaki belehalt egy horrorfilm nézésébe?

Figyelt kérdés
Vagy akciófilmbe, vagy más filmbe?

2012. aug. 26. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Horror-ról még nem hallottam,de a Passzión állítólag infarktust kapott egy idősebb néni.
2012. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
az Passió te, nem 'Passzió'
2012. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam.Szerintem az idősebbeknél állhat fent ez a veszély,de ők nemigen néznek ilyeneket.
2012. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te kedves 2. válaszoló,meg egy nagyon intelligens,művelt ember vagy,mert jól írtál le egy film-címet,és egyáltalán nem kötekedni akartál,hanem a kérdésre válaszoltál.:)
2012. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocsi, csak...

szóval én hallottam egy olyan sztorit, miszerint egy idős hölgy szívrohamot kapott a Fűrész akárhányadik részének premierjén

2012. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gromo válasza:
Bizonyosan volt ilyen, anno én az Ördögűző bemutatója idején hallottam, hogy egy fiatal férfi kapott a film vetítése közben infarktust. Hogy aztán ez igaz e vagy sem, azt nyilván nem tudhatom. De : annyi bizonyos, hogy arra hajlamos emberekben ( akinél pl. van valamelyik koszorúéren egy tünetmentes lágy plakk)a stresszhelyzet okozta hirtelen vérnyomáskiugrás, szívfrekvencia fokozódás, stb, okozhat plakkrepedést és ezzel infarktust. Egy komoly horrorfilm pedig minden gond nélkül hozhat létre ilyen helyzetet. Magam részéről valószínűbbnek tartom, hogy malignus ritmuszavart ( pl. hirtelen kamrafibrilláció) könnyebben provokál a fenti szitu az arra hajlamosabb emberekben, ez ugyanúgy hirtelen halállal járhat, amit aztán az esetre ráharapó sajtó infarktusként prezentál (na persze magának az infarktusnak is lehet minden további nélkül tünete a hirtelen halál, de ebbe most ne menjünk bele).
2012. aug. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!