Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Szennyes Lelkű Angyalok"...

A "Szennyes Lelkű Angyalok" című film egy rendes film, vagy csak illusztráció?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Valódi film.
2012. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 connor válasza:
72%
Nos valódi is meg nem is mire értem ezt találtam erről némi infót pontosan idézve: Chris Columbus élőszereplős Tom & Jerry-kergetőzései, a Reszkessetek betörők 1-2 nem csak Joe Pesci és Daniel Stern seggre eséseivel vonult be a mozgókép-történelembe, de a kultikus "Tartsd meg az aprót, te mocskos állat! illetve a "Kellemes karácsonyt, te mocskos állat!" mondatokkal halhatatlanná tette Michael Curtiz Mocskos arcú angyalok című maffiafilmjét is. Ezt a kis Kevin Szennyes lelkű angyalok címmel nézte az első részben, a valójában nem is létező folytatást pedig Még szennyesebb lelkű angyalokként látta a New York-i luxushotelben. Szabó Ottó és Grúber Hugó is tökéletes volt az öreg Johnny szinkronhangjának, a gengsztermonológok magyar változatát még mat is kívülről fújjuk. Ha jól tudom az idézetben említett filmben voltak ehhez hasonló jelenetek és azokkal variáltak kicsit és újra forgatták, és így lett ez az ikon szintjére emelt gengszter johnny aki kétszer is elő kerül nagy örömünkre.
2012. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!