Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a mondanivalója és Mementó...

Mi a mondanivalója és Mementó címü filmnek?

Figyelt kérdés

És mi a végének a lényege?

Azt tudom hogy egy betegséget mutat be meg minden de valaki ìrta hogy "megváltoztatta az életét"!

Meg jó pontokat kapott!Én megnéztem de úgy a lényeget nem értettem vagy nem esett le!



2012. aug. 24. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fogom nézni a filmet kiváncsiságból, de, hogy egy film megváltoztassa az életemet, számomra elképzelhetetlen.
2012. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó film, remek befejezéssel.

De nem változtatta meg az életemet :)


A film utolsó 15 percét nézd újra...


Innentől Spoileres:


Lenny-nek egy célja van. A bosszú. És amikor megkapja, akkor azt hiszi, hogy minden rendben lesz, minden megváltozik. De nem emlékszik rá. Ha magára tetováltatná, hogy igen bosszút álltam, akkor onnantól nem tudna magával mit kezdeni.

Ehelyett épít magának egy álomvilágot, oldalakat vesz ki az aktából, és detektívesdit játszik.

Értelmet akar találni az életében, és ez az egyetlen, ami értelmet ad az életének. A vadászat és a bosszú. Az se baj, ha hazudik saját magának, csak legyen valami értelme az életnek...

2012. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!