Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lett az új...

Krisz.07 kérdése:

Szerintetek milyen lett az új Pókember film?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ájultam el tőle,látszik,hogy Stan Lee keze is benne van.Mindenesetre az előző részt felülmúlni mondhatni nem volt nehéz.A szerepeket játszó színészek sem a kedvenceim,szinte minden a film ellen szólt részemről.
2012. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem se nyűgözött le mondjuk én Cam-osan láttam. Nem olvastam a képregényt így nem tudom milyen igazából Peter Parker de nekem az ami a "régi" filmben volt aza szerény visszahúzódott kamasz gyerek ebben az újban olyan "nagyszályú" volt. Meg a ruha is kicsit gáz lett igaz itt legalább elhittem hogy ő csinálta. Meg a főellenség (a gyík) is olyan "hülyén" néz ki. De ezeken kívül nem rossz mert szerintem sokkal látványosabb mint a "régi".
2012. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja egy kicsit rosszan foggalmaztam meg az ami a "régiben" volt az sokkal jobban tetszett mármint a visszahúzódott Peter.
2012. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
UTÁLOM GWEN STACYT! Így érthető, hogy az új film nem jött be. MJ-t sokkal jobban komálom(ahogy Peter is jobb volt a "régiben").
2013. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
szerintem sokkal jobb az új. sokkal jobban követi a képregény történéseit, jobbak a szinészek
2013. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mind 2 fajta Pókember filmet szeretem:D
2014. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen az új.Azért mert a csodalatosban jo a pokember karaktere mint mondtak ellöttem kicsit nagyszaju de nekem ez pozitiv mert Toby olyan szerencsetlen volt pokemberkent is meg olyan hülyén néz ki meg a régi olyan szájba rágos az uj főleg a masodik rész több szálon fut es termeszetesen baromi látványos.A régiben ugy szerettem Harryt mikor gonosz volt sajnáltam szoval ö nekem a régiben sokkal jobban tetszet.Az új Harry is kezdet megtetszeni de végére ahogy elmaszkirozták NO COMMENT mi francnak kellet eltorzitani?Az arca tök jó volt arra hogy gonoszt játszon a hideg kék szemei minden tökely aztan meg erontani olyan torz szülötté.....

Andrew Garfield pòkembernek 100x jobb mint Tobey!

2014. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!