Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szűnt meg az összes...

Miért szűnt meg az összes sorozatból az összes rész ami a putlockeren volt?

Figyelt kérdés
Egyik nap még normálisan nézem a filmeket. másnap azt láttam hogy a szökés, lost és kb. minden ami a putlockeren volt az törölve lett. miért? :o
2012. aug. 23. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tilos mások műveit terjeszteni. Kaphattak egy figyelmeztetést, és a törlést választották. Ettől csak rosszabb van, mert vagy büntetnek, vagy lefoglalják a teljes oldalt és bíróság elé viszik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__33..

2012. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt ki nem szarja le hogy jogvédett? :s most nem nézhetem végig a sorozatomat :@
2012. aug. 23. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az elvégzett munkád után nem kapsz pénzt, téged sem fog megnyugtatni az a hozzáállás, hogy "ki nem szarja le", hogy mi a bajod.


Ha majd nem készül új évad a szeretett sorozatodból, mert a tévés nézettség alacsony a letöltések és ingyenes megosztások miatt, így nem éri meg többet gyártani, majd akkor is a "ki nem szarja le" hozzáállásod az egyik tényezője a bukásnak, és megint csak te leszel aki szarul jön ki belőle.


Nem azt mondom ezzel, hogy azonnal rohanj el a boltba és vegyél meg mindent amit eddig csak letöltöttél, de el kell fogadni hogy tilos ez a megosztás és nem lesz fent a neten a végtelenségig egy ilyen tartalom.

2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki el van tévedve nagyon.Tudjátok,hogy mennyit árt a "kalózkodás" a filmiparnak?Semmit.Max szegény zs***-nak pár millával kevesebb pénzük lesz.Nagy tévedés,hogy ez tönkreteszi a filmipart.
2012. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
filmezz.eu-n a legtöbb linket pótolták indavideo-n.. anno én is így voltam a sorozatommal hogy nme tudtam megnézni... filmezz.eu-n szetm már pótolták nézd meg ott
2012. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!