Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Damon után,...

Csingilingg84 kérdése:

Vámpírnaplók! Damon után, miért Klausnak van a legnagyobb rajongótábora?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
mert egy se-ggfek és rossz fiú...és ezt szeretik a nők...
2012. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pat20 válasza:
53%
Nekem Caroline a kedvencem és szerintem nagyon aranyosak együtt. És szerintem helyes.
2012. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2012. szept. 6. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hosszú sztori... xDD Persze az is benne van, hogy a nők a rosszfiúkra buknak (én is :P). Viszont ami engem nagyon megfogott Klausban, az főleg így a negyedik évadban van kihangsúlyozva, a belső érzelmei (mert a pszichopata vonal mellett elég erősen ott van az érzelem is, ami a sokszor kegyetlen, érzéketlen megnyilvánulásait okozza).

Nagyon érdekes, ahogy Joseph Morgan képes előhozni a karakter különböző oldalait. Az egyik pillanatban még kisfiús vigyorral csapja a szelet Caroline-nak, a következő pillanatban őrjöng és gyilkol, mégse érzi azt az ember, hogy valamelyik rész nem tartozik a karekterhez, maximálisan megfér egymás mellett a kettő. Nagyon remélem, hogy nem csinálnak belőle jófiút, mert azzal eltűnne ez az érdekes kettősség. És bármennyire féj még nekem magamnak is leírnom ezt, remélem, hogy nem hozzák össze nagyon erősen a Klaroline (Klaus-Caroline) szálat. Ők addig érdekesek, amíg kerülgetik egymást, persze, jó lenne néhány lopott csók, egy egy szenvedélyes pillanat, de ha eltúlozzák, akkor az egésznek odavész a varázsa :( Ők addig jók, amíg ez a kapcsolat egy bűnös-titkos álom marad.


Ééés, természetesen azért van Klausnak ilyen nagy rajongótábora, mert iszonyatbrutáljól néz ki :PPP


Szóval...


KEEP CALM

and

LOVE KLAUS

2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :))
2012. dec. 29. 08:48
 6/8 anonim válasza:
Mert szexik és gonoszok <3
2013. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 edward csilla válasza:
Mert helyes és szimpatikus karakter!! És ő nem gonosz de nem is jó és ő is szerelmes és Carolinért bármit megtenne!!!
2013. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ;)
2013. aug. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!