Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Louis de...

Melyik ez a film? Louis de Funes játszik benne.

Figyelt kérdés
Keresek egy filmet, amiben Louis de Funes játszik. Arra emlékszem, hogy volt benne egy jelenet, amikor beleesik valami zöld színű ragadós folyadékba...aztán amikor kiszáll és megpróbál elmenni, vicces hangokat lehet hallani, ahogy lépked.
2009. júl. 23. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
nem biztos de azt hiszem a Szárnyát vagy a combját című film lesz az.
2009. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
és azt hiszem zöld rágóval tele masszába esik bele.
2009. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jákob rabbi kalandjai a címe.
2009. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Igen a jákob rabbi
2009. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettetek... Gyerekkoromban sokat néztem a papámmal... Szép emlék...:D
2009. júl. 24. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ez a Jákob rabbi kalandjai, de nagyon fontos hogyha megszerzed, csak a régi szinkronost keresd, amiben Funes-t Fakopáncs-nak hívják és nem Toukan-nak mint ahogy újabb szinkronosban, mert ezzel az újabb szinkronnal élvezhetetlen a film ha láttad a régit is.
2009. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! Ezt nem is tudtam, kicsi voltam még amikor néztem...
2009. aug. 17. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos fiatalabb gyerek vagyok és már az új szinkronnal töltötte meg gyerekkoromat és ez van én így szoktam meg. :) És azt viszont sajnos sehol nem találtam :(
2015. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!