Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a dalnak a címe ami...

Mi annak a dalnak a címe ami a Sziljaban van, amikor együtt van a Szelíddel? (az az instrumentális rész)

Figyelt kérdés
Válaszokat köszi!

2012. aug. 17. 21:51
 1/6 1sajtburger ***** válasza:
így hirtelen nem tudom melyik részre gondolsz ,mert vannak egy párszor együtt ,de ha beírod youtube-on ,hogy szilaj betétdal. akkor lehet ,hogy kiadja. :))
2012. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam a youtube-on, de sajnos nem adja ki így. Az a rész mikor összeköti őket az indián, sétálnak az indiántáborban, aztán Szilaj leszed egy almát Szelídnek és asszem ott kezdődik a dal. Úsznak alatta meg ilyesmi. Nem tudom így már tudod e melyik részről van szó :)
2012. aug. 17. 23:01
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, de én is ezt a számot kerestem már hónapok óta, de sehol sem találtam, sehol sincs említés róla. Valamelyik nap viszont véletlenül meghallottam Marc Anthony When I dream at night c. számát, és szerintem ez az!!! A szám elejére gondolok, mert utána a Marc A. féle dalban már van szöveg is, de az eleje szerintem ez! Remélem segítettem!
2012. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy ennek a dalnak van két változata, egy kicsit gyorsabb és egy lassabb, na, a lassabb verzióra gondolok én!
2012. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 totemm válasza:
2013. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. máj. 28. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!