Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuden 274. Rész az...

Rinne kérdése:

Naruto Shippuden 274. Rész az utolsó? Mert a háborúban ért véget nekem, sehol nem találom a 275. részt. Van 275 Rész és több is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 01:41
 1/5 RhisiartK ***** válasza:

Google barátom szerint még lesznek részek: [link]

A sorozatnak folyamatosan jönnek ki az újabb részei.

2012. aug. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hetente jönnek ki az új részek egyessével, de néha kettő is kijön. A 275. része már fent van az indavideón.
2012. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ezt nem tuttam :)
2012. aug. 17. 18:12
 4/5 anonim válasza:
Addig olvasd a mangát szerintem, nagyon izgalmas a történet. Teljesen váratlan dolgok történnek, még a mangának sincs vége, de sokkal előrébb tart. Naruto-kun.hu oldalon megtalálod
2012. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én inkább a manga olvasást ajánlanám előrébb jár és nem kell végig szenvedned a töltelék részeket...egyébként meg Kisimoto sensen elmondása szerint a manga még MINIMUM 1,5 évig tart... tekintettel az anime lemaradására és hogy mindíg csinálnak a mangátol eltérő majdhogynem hasznavehetetlen részeket kb 3 év animére lehet még számítani....ahogy már mondták majdnem minden héten jönnek ki új részek mivel az ünnepek kimaradnak meg amikor kishi sensei információkat gyűjt (persze nem úgy mint Jiraya...xD) ma jött ki a manga kb fél órája és ma vagy holnap számítharunk az anime részre is
2012. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!