Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felnőttel megnézhetem moziban...

Felnőttel megnézhetem moziban a Sötét lovag-Felemelkedés?

Figyelt kérdés
Vasárnap leszek 15 éves és hát gondoltam elmegyek moziba. Viszont a film korhatáros,ezért nem tudom,hogy beengednek e.

2012. aug. 14. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Beengednek.
2012. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beengednek, de előre szólok: nem sokat fogsz érteni a filmből...
2012. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Nemnagyon szeretem a szuperhősös,fantasztikus filmeket,de ahogy olvastam,próbáltak a "földön maradni". Az előző kettő is nagyon tetszett és értettem.

2012. aug. 14. 21:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Mégvalami......és ha egyedül megyek akkor is?
2012. aug. 14. 21:28
 5/8 anonim válasza:

persze

ööö diákot vigyél mer nemkapsz kedvezményt

2012. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, beengednek, engem is beengedtek. 14/F
2012. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. aug. 18. 13:02
 8/8 anonim válasza:

Van egy oldal ahol meg tudod nézni írd be a Google-ba:Online filmek és utána kattints a Online Filmek, online film letöltés, ingyen filmek nézése, webes...-ra aztán katints a 13. képre aztán az első lejátszás linkre majd csinál ezt:Kattints a Close Ad and Watch as Free User-re a lejátszón, majd a Start Video Now gombra és indul a film.

A felugró ablakokat bezárhatod.

Ha a videó akadozik, érdemes megállítani, és várni egy kicsit, amíg a videó egy része be nem töltõdik.

A lejátszáshoz Adobe Flash Player-re van szükség, amit letölthetsz a segítség menüpontban.

2012. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!