Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » South park vagy Family Guy?

South park vagy Family Guy?

Figyelt kérdés
South park, Family guy, sorozat, mese

2012. aug. 13. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

A South Park sajnos túl bemagyarázós lett.Elvesztette azt amiért szerették a primitívséget és emellé társított esetleges mondanivalót.Ma már csak politika sokszor.Amikor Cartamn zsidó akart lenni az verte ki a biztosítékot.

A FGuy még jó úton van.

2012. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

egyértelműen Family Guy.

manapság a South Parkba az a "vicces",hogy Kenny meghal és hogy káromkodnak.régen sokkal jobb volt.a FG a kezdetektől fogva jó :)

2012. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyértelműen South Park! A Family Guy-t is kedvelem, de ott sokszor előfordul, hogy erőltetettnek érzem a poénokat, holott a South Park-ot sokkal többre tartom. Kiváló társadalomkritika, és betegesen groteszk kifejezésmód.
2012. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet. :D

FG nekem naagyon erőltetett, ha épp az megy, megnézem, de nem a világom.

Bár tény, hogy a SP egyre gyengébb, de szerintem pár évad után a FG is mélypontra kerül, a legtöbb ilyen sorozat legalábbis ellaposodik.

2012. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Family Guy.:) *-*
2012. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
FAMILY GUY!! Imádom :)
2012. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
family guy :D azok az abszolút poénok amikor pl peter vesz egy új autót, és beugrik az ablakon, brain is be a akar ugrani, de mivel nincs lehúzva az ablak, neki csapódik XD vagy amikor peter egy egydollárost letesz a földre, felé meg egy kötélre erősít egy ülőt,és elbújik a bokorban. aztán elkezd nevetni, majd a földre néz, hogy ÚÚÚ egy dollár a kötelet elengedi, szalad a pénzért, de fejbe vágja egy az ülő XD a south park is zsír, de a family jobb :D
2012. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A FG szerintem is kicsit erőltetett én a South Park-ot szeretem mindennél jobban :D
2012. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!