Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez kicsoda? Láttam már valamil...

Ez kicsoda? Láttam már valamilyen filmben/sorozatban, csak nem emlékszem hol:D

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 13. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Az Odaátban ő Sam és Dean féltestvére..
2012. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Rosz válasz mert ő Sam [link]



Sajnos nem tudom ki lehet ő!

2012. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-.- az 1. válaszoló nem azt mondta, h ő Sam, hanem Sam és Dean testvére ez a srác..
2012. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sam és Dean-nek nincs tesvére!
2012. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A TV Guide értesülése szerint az Odaát egyik áprilisi epizódjában a két Winchester fiú, Sam és Dean találkozik egy tizennyolc éves sráccal, Adam Milligannel, aki azt állítja magáról, hogy kettejük féltestvére, az öreg John egyik kalandjából származik.


Az csak később fog kiderülni, hogy az összetartó testvérpár (és a közönség) mennyire fogadja be a legifjabb Winchestert, de miután a fiú elég furán viselkedik, még az is elképzelhető, hogy egy csaló, vagy ami még rosszabb, a démonok agyszüleménye, amivel/akivel Samet és Deant akarják összezavarni.



Nagyon szeretem az Odaátot csak tudnék róla ha féltesvére lenne...De nem az csak egy démon.

2012. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:DD
2012. aug. 14. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:
am a neve Jake Abel, megtaláltam, igazából erre lettem volna kíváncsi:D
2012. aug. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!