Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felszeretnék tölteni yt-ra 15...

Felszeretnék tölteni yt-ra 15 percnél hosszabb videót, de nem engedi mert hosszú?

Figyelt kérdés

De a mobilszámomat megadtam, és egy

kódót vissza kellet igazolnom a telómról, amiután a youtube kiirta hogy mostmár feltölthetek 15 p-nél hosszabbat is. Nem lesz ennek valami késöbbi költsége? vagy nem ideiglenes ez a kód? augy google

fiókkal registráltam. Légyszi válaszoljatok mert fontos!



2012. aug. 9. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ideiglenes. SMS fogadásáért eddig sem fizettél, így most sem fogsz.
2012. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ezekszerint nem kell 15 percnél rövidebbet feltöltenem hanem mehet a hosszabb is?
2012. aug. 9. 13:23
 3/5 A kérdező kommentje:
hahó valaki?????
2012. aug. 9. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a valaki én leszek, de zöld kézért, mert különben több segitséget nem küldök:

Ime:

[link]

Kezdetben a feltölthető videók hossza nem volt korlátozva. Mivel azonban a hosszabb videók többségében illegálisan megosztott jogvédett tartalmak voltak, 10 perces időlimitet állapítottak meg, majd 2010 nyarán – a jogvédett tartalmak kiszűrését végző algoritmusok fejlődésére hivatkozva – ezt megemelték 15 percre, 2010 decemberében pedig eltörölték az időkorlátot azon felhasználók számára, akik nem követtek el korábban szerzőijog-sértést, és más téren sem sértették meg a honlap szabályzatát. Ezenkívül már nem feltétlenül törlik az illegális forrásból származó jogvédett anyagokat, hanem csupán regisztrálják ezeket, hogy a melléjük társított hirdetések bevételeiből részesedhessenek a jogtulajdonosok

Többéletköltség nincs, nem ideiglenes az engedély. De ha szerzői jogokat sértesz, 3 figyelmeztetés után törlik a regizésed és akkor minden fuccs!

Korlátozás nélkül mehet a hosszabb video is, nekem 3 órás is van fenn.

2012. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget :)
2012. aug. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!