Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ismeritek a film címét?...

Nem ismeritek a film címét? Nem emlékszem rá és nagyon megköszönném ha valaki segítene.

Figyelt kérdés
A film arról szól, hogy egy 13 lány beleszeret egy nála jóval idősebb férfiba és a lány otthagy mindent iskolát, családot és titokban összeházasodnak. Aztán amikor először szexelnek a pasi kiakad mert nem hiszi el hogy a csaj szűz volt (a mozgása miatt gondolja ezt) és elkezd inni. a csaj pedig kiderül utána hogy terhes is asszem és a faszi egyre többet iszik...tovább nem tudom..

2012. aug. 8. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
érdekes filmnek tűnik...de sajnos nem tudom a címét. Csak azért írtam , hogy követhessem a kérdést.
2012. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 10:35 : elég lett volna ha ezelőtt a kérdés (Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? ) lévő kockába kattintasz ....
2012. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!