Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmek nyálas jeleneteit...

A filmek nyálas jeleneteit tényleg meghatónak szánják?

Figyelt kérdés
Jó hülyén sikerült a fő kérdés, de ilyen tömören nem lehet jobban leírni. Szóval amikor nézek egy filmet, lehet az bármilyen kőkemény akciófilm, van benne nagy csókolózós jelenet, nagy búcsúzás, vagy nagy drámai haláleset. Ezek engem egyáltalán nem fognak meg, egyenesen utálom őket, mert unalmas jelenetek. Sokáig(gyerekkoromban) azt hittem, hogy mindenki így van vele, és azért teszik a filmekbe, mert filmes szabály, meg hogy teljen az idő, meg próbálják hitelesebbé tenni(ami egyébkén többnyire nem megy, az ilyen nyálas jeleneteket többnyire szarul is játsszák el). De aztán rá kellett jönnöm, hogy más emberek ezeket a részeket még élvezik is, hogy milyen megható. Én vagyok kicsit érzelmileg elcseszett? :D Egyébként jó példa erre az a film, amiben valami mágnesmeteor csapódott a holdba, így az elindult a föld felé, és kettérobbantották a holdat, hogy ezt megakadályozzák. Ebben a filmben is az ember kapott 15 perc akciót, aztán benyomtak 15 perc nyálas jelenetet, vagy a nagypapa halt meg, vagy a főhős borult össze egy csajjal, vagy a főhős társa halt meg, aztán a végén, mikor a főhős megúszta, jött az újabb összeborulás a főhős csajával. De még a kedvenc sorozatomban a Lost-ban is van ilyen, például mikor Kate otthagyta Aaront a nagyanyjánál, oda is benyomtak egy ilyet, akkor én érzelmek nélkül fölfogtam, hogy most akkor Kate itthagyja Aaront, aztán mások véleményét olvasva, hogy az a jelenet milyen megható volt, akkor meglepődtem.
2009. júl. 20. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Életkorod 10 és 17 között, és fiú vagy, igaz?
2009. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
YUP :D
2009. júl. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!