Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jack vagy Sawyer? Ki jöjjön...

Jack vagy Sawyer? Ki jöjjön össze Kate-te? Ki a jobb pasi?

Figyelt kérdés
Nálam mindenképp Sawyer a nyerő, kiváncsi vagyok a véleményetekre!:)
2009. júl. 19. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A VÁLASZOM ITT-OTT SPOILERES A LEGFRISSEBB EPIZÓDOK SZERINT! Fiú vagyok, szóval jobb pasi ügyben nem tudok segíteni, de Jack nekem már régóta nagyon nem szimpatikus. Rögeszmés, meg minden, én nem szeretem. Bár ő a tudomány embere, és én is a tudományban hiszek, de a lostot teljesen más szemmel nézem. Ott elfogadom az időutazást, meg ilyeneket, Jacknek meg nagyon sok kellett, mire elfogadta. James meg inkább csak sodródik az árral, nem nagyon filózik a dolgokon, inkább cselekszik. Az én véleményem az, hogy jó volt az úgy, hogy James-Juliet, Jack-Kate, már nagyon untam a szerelmi háromszöget, ami Juliet megjelenésével szerelmi négyszög lett. Bár nem biztos még, de valószínűleg Julietnek kampec, szal nem tom, mi lesz.
2009. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én női szemszögemből:

a) Sawyerrel csak szexelni tudnék (vadul)

b) ezzel ellentétben Jack sokkal alkalmasabb arra (a kinézete és a visszafogottabb természete alapján), hogy hosszútávú kapcsolatban is bizonyítson.

Mindenképpen Jacknek drukkolok!

2009. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintem Sawyer is alkalmas lenne ..ahogy haladnak az epizódokkal egyre felelőségteljesebb lett..már nem szarja le a társait mint régen, törődik velük ,én neki drukkolok, bár Kate-et nem mindig csípem sztem szar a karakter amit alakít...!! egyszer lesmárolja Sawyert egyszer meg Jack után futkos!!
2009. júl. 20. 12:41
 4/9 A kérdező kommentje:
23:24--hogy érted h jó volt az úgy h James-Juliet??ők sosem voltak együtt!!!
2009. júl. 20. 12:43
 5/9 A kérdező kommentje:
amúhy nem tudom mi lesz...én most nézem meg az %. évad 6. és 7. részét mert vasárnap adták az rtlen és elfelejtettem megnézni..szóval letöltöttem..kiváncsi vagyok mi lesz a vége ennek az időutazásos dolognak...aki esetleg már tudja ne árulja el...tippeket lehet írni!!!:D
2009. júl. 20. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te RTL-en nézed... Ott még tényleg nem voltak együtt, de majd lesznek. :D Én az amerikai megjelenéssel nézem(már amikor van), tehát itteni idő szerint hajnali négykor leadják a részt amerikában az ABC-n, én meg már délután nézem itthon. Most sajnos szünet van amerikában, a most vetített részek olyan fél éve mentek ott le. A hatodik ávad még soká lesz. :(
2009. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, úgy tudtam, a 6. évad megy itthon, de most jut eszembe, hogy az csak az AXN-en. Ha az RTL-en az ötödik évad van(legalábbis én ezt veszem ki a frappáns %-ből), akkor az RTL éveket le van maradva.
2009. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen már rájöttem, igazad vot télleg összejönnek mármint Sawyer és Juliet és szerintem annyira aranyosak együtt!!!pedig én a Skate párosnak drukkoltam, de most elbizonytalanodtam:)
2009. júl. 24. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy a korrigálásnál is hülyeséget írtam. Este van na :D Szóval úgy tudtam, hogy az ötödik évad megy itthon, és ezek szerint jól is tudtam. Csak ugye nézek még egypár sorozatot, az NCIS-nek például most ment le a 6. évadja, aztán az ember ilyenkor már hajlamos kavarni :D
2009. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!