Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés
Az hbo n többször adták még régebben. Egy talán árva kislány odakerül egy milliomos emberhez, és ahogy lenni szokott szép lassan összebarátkoznak. A végén tűzijáték lesz, talán egy vidámparkban vannak. A Férfi egy kopasz magas ember.
2012. aug. 6. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira ismerős, de fogalmam nincs.

Annyira emlékszem én is, hogy az egész mozit kibéreli, mert sok pénze van, helekoptere is van, van valami külföldi inasa is, nem?

2012. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen :D
2012. aug. 6. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:

a helikopterre emlékszem, a mozira nem :D

de már olyan rég keresem, eddig nem írtam ki, régebben éjjel nappal nyomatták a hbo-n, mindig megnéztük :D

2012. aug. 6. 18:54
 4/4 A kérdező kommentje:
azt hiszem megtaláltam, most szerzem be a filmet, nem sok képet találtam róla, így még nem biztos Annie a címe, 1982-es film. :D remélem ez lesz :D
2012. aug. 7. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!