Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől olyan félelmetes az...

Mitől olyan félelmetes az ördögűző?

Figyelt kérdés

Nem láttam még nem is akarom megnézni, fosok tőle :D


Mitől olyan félelmetes? A zenéje miatt? Vagy hogy a kiscsaj annyira el van maszkírozva?

Aki látta mondja már el hány évesen látta először és milyen hatással volt RÁ :D



2012. aug. 5. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég ebből kifolyólag nem.Nem is olyan jó őszintén szólva.De akkor kuriózum volt ezért a nagy felkapás.
2012. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
én 16 éves fejemmel máig magam alá tudnék csinálni attól az elmaszkírozott arctól. nem is nézem meg az biztos. pedig biztos elég gagyi a mai technikával készült filmek mellett. :D
2012. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát hogy úgy elforgatja 360 fokban a fejét,meg amikor vérző szájjal olyan furán jön le a lépcsőn
2013. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legijesztőbb dolgok a fejedben vannak. A legfélelmetesebb, ha nemtudod, mitől is félsz. Az ördögűző ilyen. Az a folytonos bizonytalanság, félelem attól, amit nem ismersz...ez teszi igazán ijesztővé ezt a filmet.
2014. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az eleje egy kicsit lassú mart annak KELL lennie. Amikor beindulnak a dolgok akkor viszont mindentől besz*rsz. Mondjuk rám nem volt semmilyen rossz hatással pedig 12 évesen láttam :D Mindenképpen ajánlom hogy nézd meg. Ha katolikus vagy akkor főleg!!!
2014. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!