Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gossip Girl fanokhoz szól...

Kira1998 kérdése:

A Gossip Girl fanokhoz szól leginkább a kérdésem. Melyik a jobb páros Serena&Nate vagy Serena&Dan? És szerintetek mi lesz a 6. évadban?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc párosom Dan&Serena,Chuck&Blair.:)

2012. aug. 5. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Dannel fog összejönni. Amúgy én Natet jobban bírom, mint Dant, de Serena&Dan valahogy szerintem ez lesz, és ők jobban is illenek össze :)

Amúgy a hatodik évad hány részes lesz? Olvastam már 13-at, 11-et és 10-et is.

Ja, és szerintem Blair és Chuck is együtt lesz a végén :)

2012. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem dan :)
2012. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amúgy a 6.évad 11 részes lesz.Na és mi lesz a következő évadban?
2012. aug. 5. 16:24
 4/10 Énénén:D válasza:
Szerintem is Serena és Dan bár most Dan nagyon kiakadt, és persze szurkolok Blair és Chuck párosnak :) viszont az 5. évad utólsó részében Naté kap egy üzenetet h ez a te Gossip Girl-öd akkor ki van a felvételen többször is vissza néztem de csak azt látom h öltönyben van a többit nem ti látjátok h ki az?
2012. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dan miért van kiakadva?
2012. aug. 6. 08:30
 6/10 Énénén:D válasza:
A Serenára? szerintem azért mert tudod a 6. évad végén lefegüdt Dannel és az egészet videóra vette aztán meg ő tartotta fel Blairt
2012. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Énénén:D válasza:
Upsz elirtam az 5. évad vége :)
2012. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Serena és Dan! Remélem kiderül, hogy ki a GG.
2012. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fog derülni, hogy ki GG. De amúgy nem úgy volt, hogy Chuck éppen rájött, hogy Jack az apja, de aztán találkozott Bartal, és bumm, hirtelen elfelejtette, hogy miért ment??? Ezt miért nem kérdezte meg Barttól? Amúgy a sorozat legeslegvége szerintem happy end lesz :) Chuck&Blair, Dan&Serena, Nate&Lola (, Rufus&Lily). Chuck ismét sikeres lesz: Jackkel legyőzik Bartot, Blair is viszi valamire Elenor cégénél, Dan talán kiad még egy könyvet, de ez csak utolsó részre, előtte még biztos lesznek bonyodalmak.
2012. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is örülnék ilyen happy befejezésnek.
2012. aug. 17. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!