Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » CM Punk És Aj között most mi van?

CM Punk És Aj között most mi van?

Figyelt kérdés

Ugye Aj mostanában rá van tapadva Cm Punkra..mert ugye dobta Daniel Bryan..viszont Kanel csókolózott azon a meccsen ahol Cm Punkal volt és a meccs előtt adott punknak egy arcra puszit....akkor most??

és a meccs előtt 1 héttel volt a Kane vs Cm Punk meccs.. ott viszont elvonta a figyelmét Kanek hogy Punk győzzön..

Most akkor?

és amúgy bejön Punknak Aj?



2012. aug. 4. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
na szóval a pankráció nem igazi én is szeretem de ez csak sztori semmi nincs köztük
2012. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Semmi nincs közöttük!

Ez meg van játszva mert, szórakoztató műsor (ez igazából egy szappanopera :D)

Ki nézte a Nincs kiútat??

2012. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én néztem a nincs kiutat...Big show jól kikapott.meg is érdemelte:D
2012. aug. 5. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én a nincs kiutat már vagy másfél két hónapja láttam le vannak maradva már a summerslam jön a vasat 6-on meg a money in the bank
2012. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1#
2012. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sincs közöttük. AJ egy nagyon manipulatív nőszemély, és ez a szál csak tovább fog bonyolódni. Múltkor úgy fejeződött be az amerikai adás (nem a tv6-os, az 2 hónapot késik) hogy bryan és punk kiütve, AJ meg felettük nevet. Szóóóval, lesz itt még szarkavarás.
2012. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!