Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 éve láttam a Film+on. Már nem emlékszem rá pontosan de megpróbálom leírni. Az egész úgy kezdődött hogy volt egy házaspár akik épp egy kitörő vulkánnál voltak, de a nő (talán) beleesett a vulkánba vagy nem tudom de a lényeg, hogy meghalt. A férje pedig elment Olaszországba a nő szülővárosába ott élt tovább. Ott is éppen kitörni készült egy vulkán de erről semmit nem tudtak. De volt egy beteg(nem beszélt senkivel és furcsán viselkedett) aki tudta hogy ki fog törni és próbálta az emberek tudtára adni hogy mi fog történni. És csak az pasi értette meg hogy mit akar. Aztán az emberek a templom alatti alagutakba mentek és úgy menekültek meg.


Ezt érdekesen fogalmaztam meg. Már nem nagyon emlékszek a történésekre. Remélem azért valaki tud segíteni. :)



2012. aug. 4. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Húúú.... én tudom melyik filmre gondolsz csak a címét már elfelejtettem........ :(
2012. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!