Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pletykafészekben Blaire...

A pletykafészekben Blaire összejön Chuchkal? Ha igen akkor hogyan feleségül veszi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha válaszolok az spoilerezés....tényleg szeretnéd???Nem jobb nézni és megtudni?
2012. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszi szeretem tudni mi a vége annál jobban érdekel hogy hogyan fog megtörténni köszi előre is
2012. júl. 31. 21:34
 3/7 tsara90 ***** válasza:
Mivel eddig a történetben éppen úgy lett vége az előző évadnak (5.), hogy (még) nincsenek együtt, ezért nem tudjuk, így nem tudok válaszolni. Most októberben kezdődik az utolsó évad, abban ki fog derülni, de valószínűleg egy összejövés és esküvő felé fog tartani az ő történetük.
2012. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"A pletykafészekben Blaire összejön Chuchkal? Ha igen akkor hogyan feleségül veszi?"


Értelmetlen a mondat... "hogyan feleségül veszi"

2012. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jobb lenne ha nem kötözködnél gyorsan irtam,nem figyeltem.ugy tudtam hogy ez az oldal arra való,hogy akármit megkérdezhessünk, nem azért, hogy egyes emberek akiknek bajuk van, egy másik emberen töltse le a haragját!innen is láthatod,hogy baj van veled mert az előtted két válaszoló nem kötött bele a mondat megfogalmazásába.Szóval vagy ird meg a választ vagy ne nagyon irj senkinek se tanácsot mert te se vagy normális!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 2. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
hát először az első évad végén "jönnek össze" báár az nem is tart sokáig. utána a 2. évad utolsó részének utolsó két percében :)
2012. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lili1111 válasza:
Chuck meg akarta kérni az egyik részben Blair kezét, csak mielőtt ki tudta volna mondani, a feleségem szót, Dan megjelent és behúzott neki. Tovább nem mesélem, inkább nézd.
2012. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!