Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » STAR WARS filmek hogy lehet...

STAR WARS filmek hogy lehet hogy az első rész 1999 ben jelent meg az utolsó 1983ban?

Figyelt kérdés

hogy kell akkor nézni nem értem valaki magyarázza el nekem

egyébként innen vettem: [link]



2012. júl. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert legelőször a negyedik rész, utána az ötödiket és a hatodikat forgatták le. Csak 1999-ben kezdték forgatni az első részt.
2012. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor úgy kell nézni hogy először 4-6 és után az első hármat?vagy teljesen mindegy??
2012. júl. 28. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolták, izgalmasabb, ha a közepéről kezdik, majd csinálnak előzményt. Megcsinálták a 4-5-6. filmet, az egy trilógia, majd jött az új trilógia, az 1-2-3. ez meg már az előzmény. Szerintem nézd az elsőtől, történet szempontjából úgy halad. :) De ha gondolod, először nézheted az eredeti trilógiát, és aztán az előzményt, ha neked úgy jobb. :)
2012. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban, először forgatták le az eredeti trilógiát, utána az előzményt. Viszont a katarzis erőteljesebb lesz, ha az előzményeket később nézed meg, mint az eredeti részeket, valamint kevésbé tűnik majd réginek az eredeti trilógia.
2012. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először 1977-ben készült egy film,melynek csak simán az volt a hivatalos címe,hogy Csillagok háborúja.Rá 3 évre elkészült a folytatás,a Birodalom visszavág.Majd 1983-ban a mozik levetítették a Jedi visszatér című filmet,az utolsó részt.Később George Lucas úgy döntött,elkészíti az előzmyényeket.1999-ben megcsinálták az 1. részt,a Baljós árnyak-at.Utána jött a 2.,"A klónok támadása"(2002),végül a harmadik,a Sith-ek bosszúja(2005).Miután ezek elkészültek,összeillesztették a két trilógiát,és megszámozták,valamint alcímeket adtak a régebbi Star Wars-filmeknek.A Csillagok háborúja (ami '77-ben készült),az Egy új remény alcímet kapta,és a IV. epizód címet.A Birodalom visszavág és a Jedi visszatér filmek elé tették az V.,VI. címet.Tehát számozás sorrendjében kell nézni.Elsőnek az 1999-est,utána a 2002-est,2003-ast,1977-est,1980-ast,végül az 1983-ast.
2012. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!