Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb:Disney chanel,...

K. S. kérdése:

Melyik a jobb:Disney chanel, Cartoon network, vagy Nickelodeon?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Disney.<3
2012. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Cartoon és Nickelodeon fej-fej mellett. Bár a Cartoon kicsit elfásult mostanság :P. A Disney röhejesen gyerekes, példaértékűen gyenge műsorok vannak rajta, amelyek kb 5-6 éves korig ha szórakoztatóak.


Ezt úgy írtam ,hogy mivel érdekel a téma, mindet néztem - sajnos a Disney-t is :D. A másik kettő meg régi kedenc és perszehogy a műsorok miatt :).

2012. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nickelodeon, bár sajnos, régen sokkal jobb mesék voltak rajta, mint most, lassan teljesen elhatalmasodnak az élő szereplős filmek, de még mindig magasan ez a legjobb..
2012. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azért nem teljesen igaz, a disney csatorna nem egészen gyerekeknek való csak. Én mondjuk jobban szeretem a disneyt mint a másik kettőt. Lehet csak erre felé és máshol nem,de a cartoon networkot már rég megszüntették. Pl. a disney csatornán szokott menni a Varázslók a waverly helyről,szerintem az nagyon nem gyerekes sorozat.
2012. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nickelodeon. :D

CN-öm nincs, de pár éve már nagyon leáldozóban volt már sztem, ahogy elnézem, azóta is ugyanaz a műsor. :( Réges régen jobb volt sokkal.

DC nem mondanám, hogy gyerekeknek van, a filmek között lehet találni néha jókat,meg a phineas és ferb ami miatt néha oldakapcsolok. De a tiniknek szerepmodellt adó sorozataiból árad a sekélyesség, nem csodálom, hogy a 13 éves kislányok komplett ribikké válnak mostanság, ha ebből tanulnak. xD

2012. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Disney inkább csak 8 éves kor alatt.

CN régen jobb volt most már hogy egyre több klaszikust kivesznek így egyre rosszabb

Nickelodeon a legjobb még most is, de én persze 93-ba születtem azokon a meséken nőttem fel amiket akkor adtak azok voltak a legjobbak. De most az újakkal sincs annyi probléma.

2012. júl. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Cartoon Network.

Amióta asz eszemet tudom azt nézem. Emléksztem 3-4 éves lehettem mikor a bátyámmal néztük, és akkor még angolul volt. Tom & Jerry volt a kedvencünk, mert ott nem beszélgettek és nem kellet hozzá angoltudás. Majd elkezdték a műsorokat magyarul is adni, s akkor a mániám volt. Még ma is nézem, nem érdekel a korom. Bár a cartoonnetworkon is mostanában elég fura rajzfilmek mennek, ahot képest hogy mi ment 10 évvel ezelőtt. De még mindig szeretem.

A nickelodeont is nézem, de azt közel se szeretem annyira mint a cartoonnetworkot.

2012. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi Nick és régi CN. Disney-t nem szeretem.


De az új nickelodeont és cartoon networköt sem.

2018. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindháromból csak a régi volt jó, ma már borzalmasak.
2019. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!