Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, de nem...

Agikaaa8 kérdése:

Keresek egy filmet, de nem tudom a címét. Nagyon régen láttam. Valaki megmondaná a címét?

Figyelt kérdés
Nem sokra emlékszem belőle sajnos. Egy család elmegy nyaralni valahová, ahol lakik egy szellem. Úgy halt meg, hogy egy férfi befalazta a ház alá, mert nem akarta hozzáadni a lányát, vagy valami ilyesmi. Kérlek segítsetek!!!

2012. júl. 27. 19:39
 1/5 HalkHogen ***** válasza:
Kevin Baconnel hasonló a Hetedik érzék. Hasonló...
2012. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hetedik érzékhez semmi köze.

Abba megakarnak erőszakolni egy lányt és megfullad és ezután befalazzák ,de abba nem nyaralás van hanem abba a házba költöznek.

2012. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HalkHogen ***** válasza:
Jaj, kösz, hogy felvilágosítottál, de tudom, mi van benne. Csak veled ellentétben mindig élek a gyanúval, hogy az embereket sokszor megvicceli az emlékezetük. Ezért bátorkodtam fölhozni egy hasonló történetű filmet. Sajnálom, ha csípte a szemedet.
2012. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csípte énis leírtam ,hogy hátha erre gondol vagy nem.
2012. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A canterville-i kisértet??
2020. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!