Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a mesének a címe?...

Mi ennek a mesének a címe? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy Walt Disney vagy william hanna and joseph barbera, egy farkas oda van egy nőért és fütyül ha meglátja
2012. júl. 25. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépség és a szörnyben a szörny hasonlít egy farkasra :D
2012. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az nem fütyül :D a maszkba is utánozta mikor a csaj (cameron diaz) énekelt :D
2012. júl. 25. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen kérdés, ahol válaszoltam is, de sajnos nem találom.


Simán "Wolf" a karakter neve a mesékben, a Loonie Toons és Married Melodies mesékben is ott volt, főleg a Droopy mesében szerepelve:

[link]


Tex Avery rajzolta, így az ő életrajzában jelenik meg, hogy milyen mesékben szerepelt a farkas, nincs 1 db kimondott mese amire jellemző lenne.


[link]


Ahol gonosz szereplő volt, ott önálló névként The Big Bad Wolf volt (piroska és a farkas, három kismalac) feltüntetve, míg egy Hitler-paródiában Blitz Wolf vagy Adolf Wolf.

2012. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt hiszem ezt kerestem, bár én úgy emlékeztem hogy a csaj feketehajú. de köszi szépen :)
2012. júl. 25. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok különböző mese több epizódjában szerepelt, én csak egy találatot raktam be példának, hogy felismered-e.


Pont ezért mondtam, hogy nem lehet konkrétan megadni, hogy melyikben szerepel, mert mellékszereplőként sok epizódban ott volt. Lehet az egyikben fekete hajú volt és azt láttad, más részben máshogy nézett ki.

2012. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!