Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények az így jártam...

Vélemények az így jártam anyátokkal c. sorozat legújabb évadjáról? Főleg az utolsó részről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire érted?
2012. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a véleményt szerettem volna. Most néztem végig, és megdöbbentem, mikor mutatták Barney feleségét.. Az volt az igazi csavar. Majd kíváncsi leszek az utolsó évadra, csak az a baj, hogy nem lehet őket majd utána látni együtt..
2012. júl. 24. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lesz 9. évad, már zajlanak a tárgyalások :)

Az évad első fele tetszett. Jó volt, hogy a Barney/Robin-kapcsolatról is beszéltek egy kicsit, szomorú volt a 7.12., és nem nyomták annyira Marshallékat eleinte, néha még szórakoztatóak is tudtak lenni. A táncolós jeleneten pedig annyit röhögtem a 7.1.-ben, mint kevésszer. Persze tudom, hogy rengeteg munka volt benne. A Kevin-szál viszont totál inkompetens volt. Teljesen elfelejtette, hogy Robin beleesett Barneyba, és Tedre féltékenykedett, a szerelmi vallomása nevetséges volt, és maga a karakter is egész lényében szánalmas. A 2. felében az évadnak voltak kisebb hullámvölgyek is. A 7.13.-7.14.-7.15. hármas igazi mélypont volt, semmi emlékezeteset nem tudtak produkálni. Ted szerelmi vallomása szintén nevetséges, ugyanakkor a drámai hatását megtette. A teljes Quinn-szálat összecsapták, majdnem olyan logikátlan volt, mint Kevin barátunké, egyik részről a másikra összeköltöztek Barneyval, és az eljegyzés is tiszta hülyeség volt, logikátlan. Sosem magyarázták meg, hogy miért szerettek egymásba (mert basszus, Robinnál elmondták, megértették, felépítették, kielemezték - Quinn eleve esélytelen volt), sőt semmilyen lépésüket nem magyarázták meg kielégítően, azt sem tudtuk meg, hogyan jöttek össze. Ez engem zavart.

A finálé... Tetszett, hogy mindenkire jutott idő a 40 percben, ez nem mindig volt így, rendszerint egy két karakter csak köret volt a drámához, itt mindenkiről szólt egy kicsit. Ez jó volt. Marshall és Lily aranyosak, mint mindig, de most se semmi több. Kicsit kiakasztott, ahogyan Lily az apjával bánt, és ha valaki, Marshall szokás szerint most is háttérbe szorult.

Örültem, hogy visszahozták Victoriát Tednek! Ő volt a kedvencem a barátnői közül, megérdemelnek minimum egy normális befejezést. És sikerült balfék helyett megint kicsit a csillogó szemű romantikust kihozni Tedből, és ez szokás szerint jól állt neki.

Barney varázstrükkje kiszámítható volt, marha romantikus, de nem örültem neki. És kissé giccses. A végén azonban a viccelődése Robinnal aranyos lett, legalább ugyanolyan romantikus, de valahogyan sokkal jobb. Nem tudom, én tényleg nekik szurkolok, de kellett az a keserédes hangulat a romantikázás mellé, sokkal szebb jelenet volt.

Mellette, hogy Ted és Victoria elkocsikáznak a naplementébe... Nyálas, de nekem tetszett.

És nem illett volna oda a végére, hogy Quinn a menyasszony, én nem lepődtem meg, hogy Robin lett az, de azért örültem neki. A ruhája sokkal jobb is lehetett volna mondjuk...

2012. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!