Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Shakugan no shana cimu...

A Shakugan no shana cimu anime melyik reszeben beszelt Chigusa Shananak a csokrol?

Figyelt kérdés
idezni akartam a multkor, hogy pontosan mit is mondott rolla, de nem tudom szoszerint, es sehol sem talatam leirva mint anime idezetet, ezert ha valaki tudja pontosan szo szerint, akk irja le, vagy ha tudjatok, h meik reszben volt az talan meg jbb lenne :) elore is ...arigatou :)

2012. júl. 23. 22:22
 1/1 A kérdező kommentje:

joo bar kerdesemre nem erkezett valasz nem baj :)) megtalaltam xD es ha jol emlekszem elso evad 11 es resz volt... es itt az idezet amit kerestem


"Chigusa: A csok olyan, mint egy fogadalom

Shana: egy fogadalom??

Chigusa: igen, mert olyan kozel kerultok egymashoz amilyen, kozel csak lehet. Teljesen megbizol benne, mint amikor valaki fogadalmat tesz."


es a pillanat amikor Shana megteszi a fogadalmat:


"Shana: Lefoglak gyozni! A Teremtes istenevel egyutt ha, o is az utamba all. Megfogom talalni a hozzad vezeto utat!

Yuji: Shana! Ha szerinted ez a terveim mellet meg lehetseges, akkor allok elebe a kihivasnak. Am most...

Eljott az ido.

Shana: Chigusa egyszer azt mondta: egy csok olyan mint egy fogadalom.

Yuji: Shana?

Shana: A mostani csok egy fogadalom volt, amit neked tettem.

Yuji: Ezt nem teheted!

Shana: Ez nem a lehetosegrol szol! Egyszeruen megfogom tenni! Ezt igerhetem neked!"

MegjelölésHelyszín hozzáadásaSzerkeszt

2012. aug. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!