Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vampire knight?

Vampire knight?

Figyelt kérdés
Amikor Kaname felébreszti Yuki-t azt mondja Zero kérdésére ,hogy ők tényleg testvérek e : "Ha vérszerinti testvérek lennénk teljeseb lenne a boldogságom"... ezt hogy értette ? igazából nem tesvérek?

2012. júl. 20. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De, testvérek csak még amikor Yuuki kicsi volt "elaltatták" benne a vámpír ösztönöket hogy ne keljen vmi harcba keverednie, mert csak így védhették meg asszem....már régebben láttam, de lehet újra megnézem a sorozatot :D

egyébként érted, azért kellett vámpírrá változtatni, hogy újra emlékezzen Kaname-ra. Magyarul nézed a Vampire Knight-ot?

2012. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó.... ezt tudtam amúgy is.. és igen nézem.. csak azt szerettem volna tudni,hogy testvérek e, mert egyszer azt is mondta,hogy ő az első tisztavérű... aki olvasta a mangát esetleg tudna válaszolni a feltett kérdésemre?
2012. júl. 21. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tudom.. Ezt ugyértette hogy mivel anyukájuk és apukájuk is testvérek voltak őket nem mondani édestestvéreknek..De azok amugy Testvérek..... Csak érted ... Kicsit morbid szerintem hogy testvér testvérrel de hátna >< :,D remélem segítettem..
2012. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem hogy Kaname az egyik ősük "reinkarnációja" vagy valami ilyesmi... mert volt olyan rész is ahol erről is volt szó csak már nem emlékszem melyikben... az az Kaname csak félig testvére Yukinak mert az igaz hogy egy az anyukájuk meg az apukájuk... csak éppen Kaname ahogy mondtam az egyik ősük is egyben (vagy valami hasonló én így értelmeztem) De ha megnézed a Vampire Knightot újra csak éppen jobban odafigyelsz az ilyen részekre érteni fogod mert én nem tudom jobban elmagyarázni ^^" Remélem hasznos volt a válaszom!
2012. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azért mondja ezt mert Yuukival féltestvérek.
2012. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
aham... én is erre gondoltam ... de ki Kaname igazi apja ?? szerintem Rido :D
2012. szept. 4. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Háát nem, nem Ridó Kaname apja.

Kaname az egyik legősibb, legerősebb tisztavérű, a híres Kuran család őse. De vérengzése miatt elaltatják(elzárják)

Majd sok-sok évvel később Kuran Yuri és Kuran haruka fiát yuki bátyját, Rido(aki Yuri és haruka testvére és szerelmes volt yuriba) elrabolja és segítségével feltámasztja a Kuranok ősét, Kanamét ezért ő Yuki testvére és őse is egyben.

Van még valami kérdés? :)

2012. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hűha.. hát, ha már ilyen szakértő vagy, akkor lenne :)) olvasom az angol mangát, de nem sok mindent értek belőle :)) Yuki miért hadja el Kanamet és áll -zero oldalára ?
2012. dec. 20. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Hehe... azért szakértőnek nem mondanám magam, ez enyhe túlzás, csak régebben részletesebben utána néztem.

És kicsit lehet nyeresen fogalmaztam csak előtte írtam le ezt egy ugyan ilyen kérdéshez és nem volt már elég időm normál megfogalmazáshoz.


A mangát pedig nem rég kezdtem éppen ma olvastam a 2. kötet a mangafan kiadásában magyarul, szóval ebben a kérdésben nagyon nem tudom hogy mire célzol, melyik részére, csak addig ismerem a történet ameddig az anime is feldolgozza.

Neten nem szoktam nagyon olvasni mert az angolom nincs épp a toppon.^^

A Zero oldalára állosat úgy érted hogy mikor felajánlja neki a vérét, hogy kordában tartsa zerot, még az elején, vagy hogy érted?

2012. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)) nem... az angol mangát végig olvastam, és ott van a végén , Yuki elhaggya Kanamét, és Zero-val fog tartani, éééééss...... összejönnek :))

bááár.. csak a képek alapján tájékozódom :D

2012. dec. 22. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!