Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca? Második évad

Trónok harca? Második évad

Figyelt kérdés

A Gregor Clegane-t játszó színészt miért cserélték le a második évadban?

Őt

[link]

[link]


2012. júl. 20. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lejárt a szerződése, és inkább elment Hobbit-ba játszani, kicsit komolyabb szerep.

Meg nem volt olyan hatalmas karakter, én pl. egyáltalán nem tudom ki ez, volt egyáltalán szövege?

2012. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hogy járt volna le a szerződése,amikor a 2.évad pár részében még ő van,aztán a következő részben meg ez a másik.

amúgy meg meghatározó és alap karakter.

2012. júl. 21. 01:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom.

Meghatározó/alap karakternek nem mondanám (könyvbe nem tudom, sorozatba nem az, mármint még nem az), mert senki sem ismeri.

Alap karakter jelenleg szinte mindenki más rajta kívül.

2012. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

valóban.

a könyvben jelentősebb,és jelentősebben befolyásolja a főbb karakterek életét,valamint a flashback-ekben is sokat szerepel.

amúgy meg lesz még szerepe bőven a könyvben.

csak azért érdekelt,mert az elhalálozást leszámítva,nem szoktak évad közben szereplőt cserélni,uh ennek vmi nyomós oka volt valószínűleg.

főleg,hogy a színész azt nyilatkozta,hogy a th-át tekinti az eddigi legjelentősebb szerepének.

2012. júl. 22. 01:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kis Google-t is használtam, hogy biztosra megtudjuk:


"On 12 September 2011, responding to speculation on the Winter is Coming fansite, Conan Stevens confirmed that he had left the series, due to scheduling conflicts with his other projects: Stevens will be playing the Orc king Bolg in Peter Jackson's The Hobbit prequel duology. Stevens took the time to thank fans for their support. He was replaced in the role of Gregor by Ian Whyte."


Tehát tényleg a Hobbit miatt hagyta abba.

2012. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na akkor megvan.

köszönöm!

2012. júl. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!